ÁLLÁS

Biztonságtechnikai rendszerek szerelésére, szerelőket keresünk.

Ha szeretnéd megismerni a legújabb technikákat, szereted a változatosságot és a kihívásokat, legyél tagja gyengeáramú szerelői csapatunknak, ahova műszerészek, villanyszerelők, elektrotechnikusok, pályakezdő mérnökök jelentkezését várjuk.

Profi riasztó és kamera rendszereket szerelünk és telepítünk az ország egész területén. Folyamatosan biztosítunk szakmai képzést és fejlődési lehetőséget.

ELVÁRÁSOK:
• Önálló és minőségi munkavégzésre való képesség

ELŐNY:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
• B kategóriás jogosítvány
• Budapest környéki lakóhely
• Szakirányú végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

AMIT KÍNÁLUNK:
• Változatos munkakör, folyamatos fejlődés
• Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet
• Hosszú távú lehetőség
• Folyamatos szakmai oktatás
• Alkalmazotti munkakör
• Versenyképes fix alapfizetés
• Jutalékos rendszer
• Mobiltelefon és gépjármű használat a munkavégzéshez

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
• Ha van előny, de pályakezdőket és tanulmányok melletti munkavégzőket is keresünk

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
• Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
• Országos, rugalmas munkavégzési hely

EGYÉB JUTTATÁSOK:
• Mozgóbér + éves bónusz, mobiltelefon, gépjármű, szakmai képzés

ÉRDEKLŐDÉS:

Jelentkezéseket levélben várunk az allas kukac alarmdirect.hu címre fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel.

Érdeklődni Orosz Péternél +3630-2299-142 telefonszámon.